درباره ما

گروه فرتاک، در سال 1389، در زمینه‌ی طراحی و اجرای پروژه‌های معماری در سبک‌های کلاسیک، نئو‌کلاسیک، مدرن و ... آغاز به کار کرده است و تا به امروز بالغ بر یکصد پروژه در داخل و خارج از کشور اجرا نموده است.

گروه معماری فرتاک، اولین و بزرگترین طراح و مجری معماری سبز در ایران، در نظر دارد تا در سال جدید برای گسترش فعالیت، همکاری و همچنین به اشتراک گذاشتن تخصص خود با شما همکار ارجمند اقدام نماید. با این امید که بتوانیم در کنار هم قدمی برای بهبود کیفیت ساختمان‌های کشور برداریم.

در سال 92، با توجه به روند رو به گسترش رد پای انسان و تخریب منابع سبز طبیعی و همچنین ایجاد شدن فضایی جدید برای زیباسازی شهر‌ها و طرح‌های معماری، گروه فرتاک قدم در راه یادگیری و گسترش معماری ســبز در ایران برداشت و با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا، تحقیقات و مقالات علمی و افراد متخصص در حوزه‌های زیبایی‌شناسی، معماری، مهندسی کشاورزی و باغبانی، سلامت و پزشکی، عصب‌شناسی و علوم‌شناختی، در راستای طراحی و اجرای تخصصی پروژه‌های دیوار و بام ســبز و همچنین طراحی‌های منحصر‌به‌فرد و تخصصی مناظر ســبز، فعالیت جدی خود را آغاز نمود و پروژه‌ای را برای به ثمر رساندن نتایج تحقیقات روی اثرات مفید گیاهان و طبیعت بر سلامت جسمی و روحی انسان و همچنین به صرفه بودن این نوع معماری برای معماران و البته کارفرمایان به شکل قابل توجه و همچنین برای احیای سبزی و طبیعت در شهر تهران و به طور کلی کشور ایران آغاز کرده است تا با یاری شما و همه‌ی مردم، دیگر همکاران و علاقمندان، شهرهایمان را به محل‌های بهتری برای زندگی تبدیل کنیم و در این راه، گروه معماری فرتاک از هیچ‌گونه کمکی مضایقه نخواهد کرد و از علاقمندان استقبال می‌کند.

از این رو قصد داریم با توجه به بالا رفتن فرهنگ و شناخت جامعه در زمینه‌ی معماری سبز، با حمایت همه‌ی مردم، مسئولین، سازندگان و بویژه معماران محترم و ارجمند از سراسر ایران، برای گسترش و توسعه‌ی معماری سبز در ساختار شهر‌ها گامی بزرگ برداریم.

برای این منظور، گروه فرتاک، با در نظر گرفتن شرایط ویژه برای گسترش همکاری خود با شما همکار ارجمند، امید دارد که بتوانیم در کنار هم در کسب این افتخار برای رهایی از روند رو به گسترش و بی‌رحمانه صنایع و نابودی طبیعت و ساختن فردایی با زندگی بهتر و سلامت‌تر برای یکدیگر سهیم باشیم.

و امروز، مفتخریم که گروه فرتاک با نزدیک به 10 سال تجربه‌ی طراحی و اجرای انواع پروژه‌های معماری، با کمک و یاری شما عزیزان و دیگر همکاران، به عنوان اولین و بزرگترین طراح، مجری و پیشرو در زمینه گسترش و تحقیقات معماری سبز در ایران شناخته می‌شویم و فرصت این را داریم که این پیشرفت را با شما نیز شریک باشیم و از شما دوست و همكار فرهیخته دعوت می‌کنیم تا در این راه كنار یكدیگر باشیم.

ما برای ادامه‌ی حیات به گیاهان نیازمندیم و امروز این نیاز در ردیف نیازهای اولیه انسان برای بقا قرار گرفته است.

کارفرمایان
Whatsapp